warsztaty

Podróż Dla Ciebie

- dla Ciała i Ducha

warsztaty

Podróż Dla Ciebie

- dla Ciała i Ducha

Zapraszamy cię do odbycia podróży…

Podróży, która będzie Twoim własnym czasem dla siebie…

Czasem, w którym znajdziesz przestrzeń na rozwojowe ćwiczenia w grupie, na własne przemyślenia i wnioski oraz możliwość wzmocnienia swojego ciała poprzez pyszne jedzenie, odpoczynek oraz zabiegi…

To będzie Twoja własna podróż i czas dla Ciebie.

Ja będę jedynie towarzyszyć Ci w Twojej podróży. Pokaże Ci jak możesz zajrzeć w swój umysł i poznać rzeczywiste pragnienia. To w Tobie znajdują się odpowiedzi na wszystko 🙂

Mam nadzieję, że rozpoczniesz ze mną tę najwspanialszą z wędrówek -
WĘDRÓWKĘ DO WŁASNEGO WNĘTRZA W POSZUKIWANIU SIEBIE.
Mam nadzieję, że gdy wrócisz z tą wyjątkową, delikatną i piękną Istotą, jaką jesteś, będziesz miała lub miał wystarczająco dużo siły, miłości i wytrwałości, by utrzymać ją przy życiu, sprawić, by kwitła, rozwijała się i stawała coraz silniejsza.

Co w ramach podróży ?

Zaczynamy rano od codziennych spotkań grupowych, w ramach których inspiracją d przemyśleń będą  proste narzędzia rozwojowe, będą wspólne medytacje i dzielenie się swoimi odczuciami. Po części warsztatowej będą pogawędki o oczyszczaniu i innych mieszankach ziołowych.

W drugiej części dnia będzie możliwość odbycia konsultacji ziołowych z terapeutą Tradycyjnej Medycyny Chińskiej.  W ośrodku jest również możliwość skorzystania z masażu.

Wieczorem znajdziesz czas na wędrówkę po okolicznych łąkach i lasach, wspólne rozmowy przy ognisku czy po prostu lekturę dobrej książki.

Oczyszczanie

Rozpoczęcie, zapoznanie ze sobą, ośrodkiem.

Dzielimy się indywidualnymi intencjami na ten czas/celami rozwojowymi lub wyruszamy w poszukiwaniu tych celów. Zastanów się co dla Ciebie jest aktualnie ważne.

Podróż rozpoczynamy od oczyszczenia nie tylko duchowego. W planach  medytacja oczyszczająca. Rytuał oczyszczania smutków.  Pogadanka o oczyszczaniu.

NA CZYM POLEGA OCZYSZCZANIE? Jest to uwalnianie od niekorzystnych  energii, usuwanie obciążeń, rozpuszczanie tych więzów energetycznych przy udziale Światła Stwórcy – Źródła wszystkiego, co jest.

Samoświadomość - Koło Życia

W tym dniu podróży dajemy sobie czas na to, aby się zatrzymać i na nowo określić kierunek działania. Proponujemy, abyś spojrzała/spojrzał na swoje życie z lotu ptaka i na tyle, na ile to obiektywnie możliwe sprawdziła/sprawdził swój poziom zadowolenia z poszczególnych jego części

To czas dla Ciebie aby spojrzeć z boku na to, co robisz i uświadomić sobie, gdzie się znajdujesz. To Twój czas konfrontacji z rzeczywistością. Być może pozwoli Ci to zidentyfikować obszary życia, które w danej chwili wymagają Twojej uwagi. Może uda Ci się zaplanować, jakie rzeczy zrobisz w celu podniesienia zadowolenia w tej dziedzinie Twojego życia, którą chcesz zmienić ?

Transformacja

Słowo transformacja wywodzi się z języka łacińskiego “transformation”, które oznacza przekształcenie. W kolejnym dniu podróży proponujemy Ci narzędzie służące do transformacji.

CO BĘDZIEMY TRANSFORMOWAĆ? –  niesłużące mechanizmy, sposoby myślenia i działania. Proponowany model pomoże Ci  transformować myśli w życiu codziennym tak, aby osiągać zamierzony efekt.

W planach również przeprowadzenie symbolicznej transformacji wybranego przez Ciebie celu.

Mapa Marzeń

To czas dla Ciebie, aby zastanowić się nad tym, co chcesz zmienić w swoim życiu, jaka/jaki się chcesz stać i co chcesz osiągną. 

Najprościej rzecz ujmując – mapa marzeń to wizualne przedstawienie Twoich planów i marzeń na najbliższy okres. Proponowana technika to wyklejanie, kolaż.